Realizacje

Ponad 80 zrealizowanych projektów

Przez 7 lat działalności firmy zrealizowaliśmy szereg projektów, zarówno zaawansowanych
technologicznie, jak i takich, które wymagały od nas kompetencji również w innych
obszarach, nie tylko IT. W projektach wdrożeniowych Oracle E-Business Suite
uczestniczyliśmy jako podwykonawcy albo członkowie zespołu technicznego.
W innych - jako niezależni wykonawcy albo firma wykonująca określone zadania.
Jesteśmy elastyczni i przede wszystkim zorientowani na rezultaty.
Poniżej przedstawiamy wybrane realizacje.

Przez 7 lat działalności firmy zrealizowaliśmy szereg projektów, zarówno zaawansowanych technologicznie, jak i takich, które wymagały od nas kompetencji również w innych obszarach, nie tylko IT. W projektach wdrożeniowych Oracle E-Business Suite uczestniczyliśmy jako podwykonawcy albo członkowie zespołu technicznego. W innych - jako niezależni wykonawcy albo firma wykonująca określone zadania. Jesteśmy elastyczni i przede wszystkim zorientowani na rezultaty. Poniżej przedstawiamy wybrane realizacje.

QS Medic

QSMedic.eu

Platforma edukacyjna

E-usługa skierowana do osób uczących się w szkołach oraz uczelniach o profilu medycznym. Platforma zawiera testy i umożliwia przygotowanie się do egzaminów maturalnych i egzaminów wstępnych do ww. szkół, a także do Lekarskiego Egzaminu Końcowego oraz do egzaminów specjalizacyjnych. Dostęp w formie abonamentu.

Pałac Branickich w Białymstoku

Pałac Branickich w Białymstoku

Rekonstrukcja cyfrowa

Odtworzenie fragmentu muru okalającego Pałac Branickich w Białysmstoku. Po zrobieniu kilku zdjęć wykonanych pod różnym kątem i z różnych pozycji, powiązaliśmy ze sobą te same charakterystyczne punkty na parach zdjęć. Efekt: cyfrowy model wspierający architektoniczną rekonstrukcję obiektu.

Spacer po Podlasiu

Spacer po Podlasiu

Aplikacja mobilna dla Best Western Hotel Żubrówka

Mobilny przewodnik po najciekawszych miejscach w regionie, wykorzystujący funkcję geolokalizacji. Predefiniowane trasy spacerowe, możliwość tworzenia własnych tras. Dzięki aplikacji możemy łatwo i bezpiecznie odkrywać urokliwe zakątki.

Dobrzyniewo Kościelne

Dobrzyniewo Kościelne

Skaning kościoła

Skaning laserowy i rekonstrukcja cyfrowa obiektu wielkogabarytowego - Kościoła Zwiastowania Najświętszej Maryji Panny w Dobrzyniewie Kościelnym. Wizualizacja i pomiar zabytkowej budowli w celu inwentaryzacji architektonicznej, wykonania skanów trudno dostępnych elementów oraz dokumentacji projektowej.

Model cyfrowy rzeźby

Model cyfrowy rzeźby

Wizualizacja 3D

Model rzeźby "Maski" - elementu małej architektury Białegostoku. Model został wykonany za pomocą trzech programów - każdy z nich w innym stopniu posłużył do obróbki obiektu. Po wykonaniu szeregu zdjęć dookoła rzeźby i uzyskaniu chmury punktów, obiekt został odtworzony w postaci cyfrowej.

Rekonstrukcja zabytkowej komody

Rekonstrukcja zabytkowej komody

Model 3D

Rekonstrukcja cyfrowa, pozwalająca na uzyskanie precyzyjnego modelu bez konieczności fizycznej ingerencji w materię antyku. Dzięki temu można opracować i zwizualizować efekty prac renowacyjnych oraz wykonywać wierne repliki zabytkowego obiektu.

Baszta Pałacu Branickich w Białymstoku

Baszta Pałacu Branickich w Białymstoku

Skanowanie laserowe i model 3D

Kompletny, trójwymiarowy model zabytkowej baszty, wbudowanej w mur okalający Pałac Branickich w Białymstoku. Po wykonaniu szeregu skanów, uzyskana chmura punktów została przekształcona w trójwymiarowy model.

Dane ze skanowania uzyskaliśmy dzięki uprzejmości firmy "LIMBUS" http://www.limbus3d.pl.

Jeśli są Państwo zainteresowani szczegółami naszych realizacji
albo też innymi dokonaniami naszej firmy w zakresie wdrożeń IT oraz skanowania i wizualizacji 3D,
prosimy o kontakt.
Chętnie opowiemy o naszych doświadczeniach.