Imago Systems. Niezawodne IT dla biznesu.

Oracle E-Business Suite

Oracle E-Business Suite

Specjalizujemy się w zaawansowanym wsparciu technicznym wdrożeń systemu Oracle E-Business Suite. To kompletne rozwiązanie informatyczne o szerokim zastosowaniu - przede wszystkim w międzynarodowych korporacjach o rozbudowanej strukturze organizacyjnej. Pomagamy uzyskać maksymalną wydajność i wysoką sprawność systemu oraz zredukować potencjalne ryzyko związane z wdrożeniem, a system staje się idealnie dostrojony do specyficznych wymagań projektu.

Jeśli potrzebują Państwo konsultacji w zakresie Oracle EBS, zapraszamy do kontaktu z nami. Mamy doświadczenie we wdrożeniach realizowanych dla liderów rynkowych z różnych branż. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania.

TeleCentrum CRM

TeleCentrum CRM

TeleCentrum to autorskie rozwiązanie klasy CRM, umożliwiające zarządzanie działalnością firmy w obszarze administracyjnym, marketingowym oraz kontaktów z klientami. Zaprojektowany przez nas system umożliwia zmniejszenie ilości czasu poświęconego na sprawy administracyjne, a także pomaga w nawiązywaniu i poprawie kontaktów handlowych oraz w lepszej obsłudze klienta. Zapewnia dostęp do informacji wspierających podejmowanie kluczowych decyzji albo też projektowanie i realizację precyzyjnie sprofilowanych działań marketingowych.

Jeśli poszukują Państwo rozwiązania CRM efektywnego kosztowo, a przy tym w pełni funkcjonalnego i elastycznego, a nade wszystko - zorientowanego na zwiększenie przychodów i zysków, rekomendujemy TeleCentrum CRM.

Rozwiązania wspierające rozwój biznesowy

Rozwiązania wspierające rozwój biznesowy

Oferta rozwiązań z zakresu nowoczesnych technologii jest szeroka. Internet zapewnia ogromne możliwości, ale nie daje gotowej recepty na biznes. Kluczową kwestą staje się zatem wybór odpowiednio dopasowanego, efektywnych narzędzi. Jeżeli planują Państwo umożliwić lub ułatwić klientom dostęp do towarów i usług, znajdujących się w ofercie, obniżyć koszty prowadzonej działalności czy też uprościć obieg dokumentów - zapraszamy do kontaktu.

Spośród wielu możliwych propozycji wybieramy przecież tę jedyną, która będzie najlepsza pod każdym względem. A jeśli taka nie istnieje, należy ją stworzyć! Pomoc w doborze i konfiguracji optymalnych technologii B2B to jedna z naszych specjalizacji.

Imago 3D. Mariaż wiedzy z wyobraźnią.

Modelowanie 3D

Modelowanie 3D

Modele 3D znajdują zastosowanie w architekturze, projektowaniu wnętrz, prototypowaniu produkcji, a także w medycynie, rozrywce, marketingu, geodezji oraz edukacji. W działalności developerskiej to już jest standard, a w prezentacjach produktowych modele 3D z powodzeniem zastępują fotografię. Można je łatwo edytować i przedstawiać produkt w dowolnym ujęciu, wizualizować alternatywne warianty produktu albo też szybko wymienić nieaktualne elementy.

Co jest w tym wszystkim ważne, to jakość realizacji. Nie tylko precyzja czy estetyka wykonania, ale również jakość współpracy z wykonawcą, określona wyobraźnią, otwartością i zrozumieniem istoty rzeczy. Zachęcamy, aby mogli Państwo przekonać się o tym bezpośrednio.

Animacje komputerowe

Animacje komputerowe

Wychodząc z trzech wymiarów, idziemy dalej i wkraczamy w wymiar czwarty, czyli czas. W ten sposób znajdziemy się w sferze obiektów poruszanych mocą wyobraźni i dostępnych możliwości technologicznych. Do Państwa dyspozycji oddajemy zarówno jedno, jak i drugie - otwartość na współpracę, kompetencje i doświadczenie zespołu oraz sprzęt i oprogramowanie zdolne wprawić w dynamiczne poruszenie nawet najbadziej fantastyczne wizje.

Zapraszamy do współpracy. Możemy zaoferować usługi wykonawcze, rzetelnie realizując Państwa pomysły i scenariusze albo też zaproponować więcej - kreatywne rozwiązania w odpowiedzi na Państwa konkretne potrzeby.

Wizualizacja danych

Wizualizacja danych

Wizualizacja danych pomaga w szybkim zrozumieniu istoty problemu, wzajemnych zależności i struktury danych, a co za tym idzie - w trafnym wyciąganiu wniosków oraz podejmowaniu decyzji. Pozwala również przedstawić surowe informacje finansowe, przestrzenne czy geograficzne w sposób atrakcyjny dla odbiorcy, w postaci wykresów, infografik czy modeli dynamicznych. To metoda na oszczędną, sugestywną, a zarazem efektowną prezentację i najlepszy sposób, by móc zrozumiale ukazać i szybko przyswoić złożone informacje.

Jeśli Państwa produkt jest skomplikowany albo informacja, którą Państwo chcą przedstawić wymaga obszernych wyjaśnień, proponujemy spojrzeć na to z innego punktu widzenia. Prostej oraz efektownej wizualizacji danych.

Imago GIS. Przestrzeń precyzji.

Skanowanie 3D

Skanowanie 3D

Skanowanie 3D umożliwia zdalny pomiar punktów w przestrzeni oraz przetworzenie zeskanowanych danych na obraz cyfrowy. Dzięki tej technologii wykonujemy inwentaryzacje architektoniczno-budowlane, archeologiczne, konserwatorskie, przemysłowe oraz inżynierskie, realizujemy precyzyjne pomiary górnicze, geodezyjne i kartograficzne, monitoring przemieszczeń i odkształceń oraz inne zadania geoinformatyczne. Uzyskane w ten sposób informacje są wyjątkowo dokładne i szczegółowe, co pozwala na właściwe opracowanie danych.

Czas uzyskania dokładnych danych przestrzennych metodą skanowania 3D w porównaniu z innymi metodami jest wyjątkowo krótki, a wszystkie prace jesteśmy w stanie wykonać samodzielnie. Obok niezbędnych kompetencji, znaczącą wagę przykładamy do odpowiedzialności za powierzone zadania.

Fotogrametria

Fotogrametria cyfrowa bliskiego zasięgu

Precyzyjne pomiary i wierna rekonstrukcja cyfrowa obiektów przestrzennych na podstawie fotografii. Znajduje wykorzystanie w geodezji, kartografii, architekturze, archeologii, meteorologii czy leśnictwie. Wykonujemy zdjęcia, które stanowią podstawę odtworzenia kształtów, rozmiarów, barw i wzajemnego położenia obiektów w terenie. Do zdjęć fotogrametrycznych wykorzystujemy aparaty fotograficzne wyposażone w specjalne obiektywy pozbawione aberracji. Dzięki temu uzyskujemy wyjątkowo precyzyjne wyniki.

Oferujemy usługi w zakresie fotogrametrii płaskiej i przestrzennej, zarówno naziemnej, jak i aerofotogrametrii. Metody te umożliwiają realizację projektów badawczych, komercyjnych czy rekonstrukcyjnych, w których liczy się krótki czas realizacji oraz wyjątkowa dokładność.

Systemy mobilne

Systemy mobilne

Dane geoinformatyczne wykorzystywane są też w systemach mobilnych, na przykład do lokalizacji telefonu komórkowego. Możliwość uzyskania takich danych otwiera szereg możliwości w projektowaniu aplikacji przeznaczonych do zastosowań indywidualnych - użytkowych, informacyjnych czy rozrywkowych. Mobilne mapy, przewodniki turystyczne, lokalizatory pobliskich obiektów... Możemy sobie wyobrazić niezliczony wachlarz zastosowań, które służą naszej wygodzie, bezpieczeństwu, wiedzy albo oszczędności czasu lub też środków finansowych.

Mariaż doświadczenia w projektowaniu systemów mobilnych oraz wiedza z zakresu geoinformatyki pozwalają nam oferować unikatowe rozwiązania. Jeśli poszukują Państwo pomysłu albo wykonawcy, zapraszamy do współpracy.